Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Izabelińczyk Roku 2018

Kapituła, pod przewodnictwem Wójta Gminy – Doroty Zmarzlak, zaszczytny tytuł IZABELIŃCZYK ROKU 2018 przyznała Panu Bogusławowi Górce, który w sposób szczególny zasłużył się dla Gminy Izabelin.

Pan Bogusław Górka od lat wspiera finansowo zarówno osoby potrzebujące z naszej gminy jak i wydarzenia kulturalne organizowane w Centrum Kultury Izabelin. Dzięki jego hojności udało się zebrać znaczącą kwotę na operację chorej na serce dziewczynki - Zuzanki. Operacja z sukcesem odbyła się w Niemczech. Wspierał intensywnie akcję "Pomoc dla Małgosi". Dzięki jego znaczącej pomocy udało się zakupić specjalistyczny elektryczny wózek dla mamy dwójki dzieci, dzięki któremu mogła szybko sprostać codziennym trudnościom życiowym. Wciąż okazuje serce, życzliwość, pomoc finansową także innym potrzebującym w naszej gminie. Pozostaje przy tym bardzo skromny.

Ponadto jest mecenasem kultury w naszej gminie. Dzięki Jego wsparciu Centrum Kultury Izabelin organizuje we współpracy z partnerami takimi jak: Fundacja Centrum Badań i Edukacji im. Ryszarda Kapuścińskiego, Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, Urząd Gminy Izabelin i Kampinoski Park Narodowy unikalny Festwial Natura Kultura Media im. Ryszarda Kapuścińskiego.

drukuj (Izabelińczyk Roku 2018)

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.