Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Urząd Gminy Izabelin - telefony i adresy e-mail

    pokój telefon e-mail
Wójt Dorota Zmarzlak 109 22 722 89 30 izabelin@izabelin.pl
Zastępca Michał Postek 109 22 722 89 30 m.postek@izabelin.pl
Skarbnik Agnieszka Woźniak 102 22 722 89 65 a.wozniak@izabelin.pl
Sekretarz Agata Bartoszewicz 108 22 722 89 30 a.bartoszewicz@izabelin.pl
Sekretariat Joanna Kamińska 109 22 722 89 30 sekretariat@izabelin.pl
BIURO RADY GMINY I SOŁECTW
  Agnieszka Kostarz   22 722 89 67 a.kostarz@izabelin.pl
  Michał Filochowski   22 722 89 79 m.filochowski@izabelin.pl
WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA
Kierownik Agnieszka Czarnecka 4 22 722 89 66 a.czarnecka@izabelin.pl
  Anna Niedźwiedzka 4 a.niedzwiedzka@izabelin.pl
  Anna Madanowska 3 22 722 89 31

a.madanowska@izabelin.pl

  Dorota Michalak-Zaręba 3 d.michalak@izabelin.pl
  Marta Merchel 5 22 722 86 63 m.merchel@izabelin.pl
  Katarzyna Borchacka 5 k.borchacka@izabelin.pl
WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO
Kierownik Krzysztof Stańczyk 1 22 722 89 35 k.stanczyk@izabelin.pl
  Joanna Skotnicka-Pergał 1 22 722 89 36 j.skotnicka@izabelin.pl
  Aneta Iwan 1 a.iwan@izabelin.pl
WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI
Kierownik Maciej Patrycy 2 22 722 89 62 m.patrycy@izabelin.pl
  Izabela Gołębiowska 2 i.golebiowska@izabelin.pl
  Joanna Poskoczym 2

j.poskoczym@izabelin.pl

WYDZIAŁ ROZWOJU I BIEŻĄCEGO UTRZYMANIA
Kierownik Jacek Kuźniewicz 111 22 722 89 68 j.kuzniewicz@izabelin.pl
Zastępca kierownika Dominika Glonek 111 22 722 89 69 d.glonek@izabelin.pl
  Paulina Ożarowska 112 22 722 89 51 p.ozarowska@izabelin.pl
  Dominika Bugaj-Rutkowska 112 d.bugaj-rutkowska@izabelin.pl
  Michał Roczek 113 22 722 89 48 m.roczek@izabelin.pl
  Rafał Maj 113

r.maj@izabelin.pl

  Szymon Kuzyk 113 22 722 89 47

s.kuzyk@izabelin.pl

  Marek Słoń 113  

m.slon@izabelin.pl

WYDZIAŁ EFEKTYWNOŚCI PROCESÓW ORAZ NARZĘDZI IT
Kierownik Jarosław Kępkowicz 108 22 722 89 53 j.kepkowicz@izabelin.pl
  Kamila Szpalerska 108 k.szpalerska@izabelin.pl
  Anna Sztolcman-Karwacka 108 a.sztolcman@izabelin.pl
  Zbigniew Mołodkiewicz     z.molodkiewicz@izabelin.pl
  Anna Sikorska     a.sikorska@izabelin.pl
WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I SPRAW SPOŁECZNYCH
Zastępca kierownika Katarzyna Wojtak 106 22 722 89 46 k.wojtak@izabelin.pl
  Rafał Bieńkowski 8   r.bienkowski@izabelin.pl
  Marcin Dębowski 8 m.debowski@izabelin.pl
  Klaudia Zawistowska 8 22 722 89 42 k.zawistowska@izabelin.pl
  Barbara Bacewicz-Borys 8 22 722 89 52 b.borys@izabelin.pl
WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY
Kierownik Beata Pilaszek 7 22 722 89 34 b.pilaszek@izabelin.pl
Zastępca kierownika Paweł Dubaniewicz 7 22 722 89 77 p.dubaniewicz@izabelin.pl
Biuro Obsługi Mieszkańca Urszula Milej   22 722 89 32 u.milej@izabelin.pl
Sławomir Kurzepa   22 722 89 70 s.kurzepa@izabelin.pl
Olga Łukasiewicz   o.lukasiewicz@izabelin.pl
Monika Zielińska  

m.zielinska@izabelin.pl

WYDZIAŁ FINANSOWY
Zastępca kierownika Małgorzata Sikorska 101 22 722 89 60 m.sikorska@izabelin.pl
Zastępca kierownika Bożena Kurzydło 101 22 722 89 55 b.kurzydlo@izabelin.pl
  Kamila Elmerych 101 k.elmerych@izabelin.pl
  Joanna Lubańska 101 j.lubanska@izabelin.pl
  Zofia Baranowska 101 22 722 89 56 z.baranowska@izabelin.pl
  Aneta Kadzińska 101 22 722 89 75 a.kadzinska@izabelin.pl
  Marta Trocewicz 101 22 722 89 61 m.trocewicz@izabelin.pl
  Dorota Łuczak 101   d.luczak@izabelin.pl
URZĄD STANU CYWILNEGO
Kierownik Dorota Kielak 9 22 722 89 39 d.kielak@izabelin.pl
Zastępca Małgorzata Lewandowska 9 m.lewandowska@izabelin.pl
WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH
Kierownik Dorota Kielak 9 22 722 89 39 d.kielak@izabelin.pl
  Małgorzata Lewandowska 9 m.lewandowska@izabelin.pl
  Magdalena Wiśniewska 10 22 722 89 38 magdalena.wisniewska@izabelin.pl
  Beata Bajszczak 10 b.bajszczak@izabelin.pl
REFERAT KADR
  Małgorzata Lewandowska 103 22 722 89 71 malgorzata.lewandowska@izabelin.pl
SAMODZIELNE STANOWISKA
Audyt i Kontrola wewnętrzna Mariola Kłos 103 22 722 89 74 m.klos@izabelin.pl
Zarządzanie Kryzysowe, Sprawy Obronne i Obrona Cywilna Piotr Rzeźnicki 11 22 722 89 59 p.rzeznicki@izabelin.pl
Koordynator ds. Polityki Senioralnej, osób z niepełnosprawnościami oraz kombatantów Maryla Łukasińska 210 502 131 900 m.lukasinska@izabelin.pl
Koordynator ds. organizacji społecznych Waldemar Szatanek 106 22 722 89 78 w.szatanek@izabelin.pl

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.