Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«kwiecień 2017»
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2
3 4 5 dzień: 6 7 8 9
dzień: 10 11 12 dzień: 13 14 15 16
17 18 dzień: 19 dzień: 20 21 22 23
dzień: 24 dzień: 25 dzień: 26 dzień: 27 28 29 30
  • 24.04   Wspólne posiedzenie Komisji Gospodarczo – Finansowej i Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Środowiska godz. 18:00
  • 25.04   Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki godz. 16:30
  • 26.04   Sesja Rady Gminy Izabelin godz. 13:00

Reklama

  • pogoda
  • akcje i alarmy
  • rozliczanie pit i meldunki w gminie
  • referendum

Treść

    pokój telefon e-mail
Wójt Witold Malarowski 109 (22) 722 89 30 izabelin@izabelin.pl
Zastępca Ryszard Haczek 109 (22) 722 89 30 zastepca@izabelin.pl
Skarbnik Marta Wojtachnio 102 (22) 722 89 65 skarbnik@izabelin.pl
Sekretarz Ryszard Łuczak 108 (22) 722 89 30 sekretarz@izabelin.pl
BIURO RADY GMINY
Przewodnicząca Rady Gminy Grażyna Zielińska   (22) 722 89 79 g.zielinska@izabelin.pl
Biuro Rady Gminy Elżbieta Petrykowska   (22) 722 89 67 e.petrykowska@izabelin.pl
  Agnieszka Kostarz   (22) 722 89 67 a.kostarz@izabelin.pl
  Michał Filochowski   (22) 722 89 79 m.filochowski@izabelin.pl
WYDZIAŁ ŚRODOWISKA
Kierownik Agata Bartoszewicz 4 (22) 722 89 63 a.bartoszewicz@izabelin.pl
Referat Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Mateusz Milej 5 (22) 722 89 48 m.milej@izabelin.pl
  Michał Roczek 5 (22) 722 89 48 m.roczek@izabelin.pl
Referat Ochrony Środowiska Agnieszka Czarnecka 3 (22) 722 89 31 a.czarnecka@izabelin.pl
  Anna Madanowska 3 (22) 722 89 31 a.madanowska@izabelin.pl
  Patryk Olszówka 3 (22) 722 89 31 p.olszowka@izabelin.pl
  Dorota Michalak - Zaręba 3 (22) 722 89 31 d.michalak@izabelin.pl
Referat Gospodarki Odpadami Marta Merchel 9 (22) 722 86 24 m.merchel@izabelin.pl
  Katarzyna Borchacka 9 (22) 722 86 24 k.borchacka@izabelin.pl
WYDZIAŁ GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ
Kierownik Krzysztof Stańczyk 1 (22) 722 89 35 k.stanczyk@izabelin.pl
Referat Architektury i Planowania Przestrzennego Joanna Skotnicka-Pergał 1 (22) 722 89 36 j.skotnicka@izabelin.pl
  Aneta Iwan 1 (22) 722 89 36 a.iwan@izabelin.pl
Referat Geodezji i Gospodarki Gruntami Maciej Patrycy 2 (22) 722 89 62 m.patrycy@izabelin.pl
  Agnieszka Kamińska 2 (22) 722 89 62 a.kaminska@izabelin.pl
Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych Andrzej Godlewski 111 (22) 722 89 68 a.godlewski@izabelin.pl
  Lech Sikorski 112 (22) 722 89 51 l.sikorski@izabelin.pl
  Dominika Glonek 111 (22) 722 89 69 d.glonek@izabelin.pl
WYDZIAŁ ROZWOJU
Kierownik Katarzyna Wojtak 106 (22) 722 89 46 k.wojtak@izabelin.pl
Zastępca kierownika Marcin Olejnicki 106 (22) 722 89 60 m.olejnicki@izabelin.pl
  Anna Sikorska 113 (22) 722 89 42 a.sikorska@izabelin.pl
  Barbara Bacewicz-Borys 113 (22) 722 89 52 b.borys@izabelin.pl
WYDZIAŁ OGÓLNY
Kierownik Beata Pilaszek 7 (22) 722 89 34 b.pilaszek@izabelin.pl
Referat Organizacyjny Paweł Dubaniewicz 7 (22) 722 89 77 p.dubaniewicz@izabelin.pl
Sekretariat Marzena Jakutowicz   (22) 722 89 30 izabelin@izabelin.pl
Kancelaria Urszula Milej   (22) 722 89 32 u.milej@izabelin.pl
  Kamila Szpalerska   (22) 722 89 70 k.szpalerska@izabelin.pl
  Agnieszka Kopytek   (22) 722 89 70 a.kopytek@izabelin.pl
Informatyk Zbigniew Mołodkiewicz 210 (22) 722 89 50 z.molodkiewicz@izabelin.pl
Referat Kadr i Szkoleń Hanna Cwartkowska 103 (22) 722 89 71 h.cwartkowska@izabelin.pl
WYDZIAŁ FINANSOWY
Zastępca Skarbnika Agnieszka Woźniak 102 (22) 722 89 65 a.wozniak@izabelin.pl
Referat Księgowości Budżetowej Bożena Kurzydło 101 (22) 722 89 55 b.kurzydlo@izabelin.pl
  Kamila Elmerych 101 (22) 722 89 55 k.elmerych@izabelin.pl
  Joanna Lubańska 101 (22) 722 89 55 j.lubanska@izabelin.pl
  Zofia Baranowska 101 (22) 722 89 56 z.baranowska@izabelin.pl
Referat Podatków i Opłat Lokalnych Halina Szczepanik 101 (22) 722 89 61 h.szczepanik@izabelin.pl
  Aneta Kadzińska 101 (22) 722 89 75 a.kadzinska@izabelin.pl
  Joanna Januszkiewicz 101 (22) 722 89 78 j.januszkiewicz@izabelin.pl
  Małgorzata Sikorska 101 (22) 722 89 78 m.sikorska@izabelin.pl
URZĄD STANU CYWILNEGO
Kierownik Dorota Kielak 8 (22) 722 89 39 d.kielak@izabelin.pl
Zastępca Małgorzata Lewandowska 8 (22) 722 89 39 m.lewandowska@izabelin.pl
REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH
Kierownik Dorota Kielak 8 (22) 722 89 39 d.kielak@izabelin.pl
  Anna Czub 8 (22) 722 89 38 a.czub@izabelin.pl
  Beata Bajszczak 8 (22) 722 89 38 b.bajszczak@izabelin.pl
  Małgorzata Lewandowska 8 (22) 722 89 38 m.lewandowska@izabelin.pl
SAMODZIELNE STANOWISKA
Zespół Radców Prawnych Paweł Duszyński 107 (22) 722 89 66 p.duszynski@izabelin.pl
  Aleksandra Klimuszko 107 (22) 722 89 66 a.klimuszko@izabelin.pl
Audyt i Kontrola wewnętrzna Mariola Kłos 103 (22) 722 89 74 m.klos@izabelin.pl
Zarządzanie Kryzysowe, Sprawy Obronne i Obrona Cywilna Piotr Rzeźnicki 114 (22) 722 89 59 p.rzeznicki@izabelin.pl

 

drukujdrukuj

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.