Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Organizacja ruchu ul. 3 Maja w Laskach - częściowe zamknięcie ruchu od 4 lipca

W związku z rozpoczęciem prac w zakresie przebudowy konstrukcji jezdni ul. 3 Maja w Laskach, na odcinku od ul. Partyzantów do ronda, uzgodniona została czasowa organizacja ruchu na okres prowadzenia robót budowlanych. 

Przewiduje się całkowite zamknięcie ruchu na ul. 3 Maja, na odcinku od ul. Partyzantów do ronda w Laskach, dopuszczając ruch jedynie dla komunikacji miejskiej i dojazdu do posesji. 

Na odcinku od ul. Sienkiewicza w Izabelinie do ul. Partyzantów w Laskach oraz na odcinku od ronda w Laskach do ul. Sikorskiego w Mościskach, ruch będzie możliwy jedynie na potrzeby dojazdu do posesji.

Projekt organizacji ruchu przewiduje objazd w dwóch wariantach - dla pojazdów o masie do 2,5 tony (ulicą Sikorskiego, przez Stare Babice, do ulicy Sienkiewicza w Izabelinie B) oraz dla pojazdów o masie od 2,5 t do 10 t (ulicami Estrady i Ekologiczną, przez Stare Babice, do ulicy Sienkiewicza [Pobierz PDF].

Proponowana przez Gminę Izabelin alternatywna trasa objazdu dla samochodów osobowych o masie do 2,5 t prowadzi ulicą Ciećwierza w Klaudynie, do ul. Jana Kazimierza i Sienkiewicza w Izabelinie B [Pobierz PDF].

Na ostatnim etapie robót przewiduje się nocne zamknięcia drogi na przebudowywanym odcinku, w celu umożliwienia wykonania nawierzchni bitumicznej. Nocne zamknięcia będą odbywały się przez kilka nocy, w godzinach przerwy w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Wprowadzenie czasowej organizacji nastąpi 4 lipca 2018 r. o godz. 7:00.
Przewidywany termin przywrócenia stałej organizacji to 31 sierpnia 2018 r. (termin może ulec skróceniu).

  • wycinek mapy - objazd

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.