Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Zmiany w komunikacji miejskiej i objazdy w czasie wakacji

Z dniem 29.06.2020 r. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza wakacyjne rozkłady jazdy dla komunikacji miejskiej w tym dla linii 210 obsługującej teren Gminy Izabelin. Szczegóły zmian i aktualne rozkłady dostępne są na stronie ZTM: https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2020/06/23/organizacja-komunikacji-w-okresie-wakacyjnym-2020-r/

Jednocześnie w związku z prowadzoną przez Zarząd Dróg Powiatowych przebudową ul. 3 Maja w Izabelinie C  w okresie wakacyjnym planowane jest zamknięcie na okres około 4 tygodni odcinka ul. 3 Maja pomiędzy ul. Małachowskiego i ul. Partyzantów. W tym czasie prowadzone będą prace związane z wymianą konstrukcji i nawierzchni jezdni. Autobusowa komunikacja zbiorowa oraz inne pojazdy zostaną skierowane na wyznaczone objazdy.

Na prace realizowane obecnie na ul. 3 Maja w Izabelinie C i planowane z tym objazdy, nałoży się planowany przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich remont ul. 3 Maja w miejscowości Mościska na odcinku od ul. Estrady do ul. Generała Władysława Sikorskiego, którego zasadnicza część potrwa około 2 tygodni. W ramach prac planowany jest remont nawierzchni chodnika oraz frezowanie i wymiana warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni.

Niezwłocznie po potwierdzeniu przez Zarząd Dróg Powiatowych oraz Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich terminów wprowadzenia planowanych zmian, poinformujemy Państwa o szczegółach poprzez gminne kanały informacyjne. Prosimy o śledzenie bieżących informacji Urzędu Gminy Izabelin.
 

  • mapa

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.