Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Planowane zamknięcia ruchu na ul. 3 Maja w okresie wakacyjnym

Trwają prace nad opracowaniem przez firmę Fal Bruk projektu czasowej organizacji ruchu związanego z planowanym na pierwsza połowę lipca zamknięciem ul. 3 Maja na odcinku od ul. Małachowskiego do ul. Partyzantów. 

Z uwagi na brak alternatywnych dróg w bezpośrednim sąsiedztwie prowadzonej inwestycji a jednocześnie niewystarczające parametry techniczne istniejących dróg, projekt objazdu przygotowany wstępnie przez ZTM zostanie wyznaczony ulicami: Arkuszowa, Estrady, Ekologiczna, Generała Władysława Sikorskiego, Rynek w Starych Babicach, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Izabelińska, Sienkiewicza, 3 Maja. Trasą tą pojedzie zastępcza linia autobusowa „Z”, której zadaniem będzie obsługa dojazdu do Metra Młociny dla miejscowości : Truskaw, Sieraków, Hornówek, Izabelin C, Izabelin B. Dojazd do Mościsk oraz wsi Laski realizowany będzie poprzez skrócenie trasy linii 210, która dojedzie z Metra Młociny jedynie do ronda w Laskach. 

Dla potrzeb ruchu lokalnego pojazdów osobowych, przygotowany zostanie objazd ulicami: 3 Maja, Sienkiewicza, Jana Kazimierza, Szymanowskiego, 3 Maja. Pojazdy ciężarowe zostaną skierowane na objazd jak dla linii zastępczej „Z”. Na zamkniętym odcinku ul. 3 Maja pomiędzy ul. Małachowskiego i ul. Partyzantów dopuszczony będzie ruch pieszy i rowerowy, który będzie się odbywał wybudowanym przez wykonawcę nowym chodnikiem.

Na prace realizowane przez Zarząd Dróg Powiatowych nałoży się planowany przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie remont ul. 3 Maja w Mościskach. Prace związane z remontem nawierzchni ul. 3 Maja na odcinku od ul. Estrady do ul. Generała Władysława Sikorskiego planowane są na miesiąc lipiec i powinny potrwać około dwóch tygodni. W tym czasie ruch pojazdów na kierunku z Warszawy do Izabelina zostanie zachowany i będzie się odbywał jedną, wolną w trakcie prowadzonych prac połową jezdni. Pojazdy poruszające się na kierunku z Izabelina do Warszawy, skierowane zostaną na objazd wyznaczony ulicami: Generała Władysława Sikorskiego, Ekologiczną, Estrady.
Są to wstępne terminy i założenia zmian, które mogą ulec jeszcze zmianom w trakcie ich uzgadniania i opiniowania. 

Niezwłocznie po potwierdzeniu przez Zarząd Dróg Powiatowych oraz Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich terminów wprowadzenia planowanych zmian, poinformujemy Państwa o szczegółach poprzez gminne kanały informacyjne. Prosimy o śledzenie bieżących informacji.

drukuj (Planowane zamknięcia ruchu na ul. 3 Maja w okresie wakacyjnym)

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.