Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Remont w Mościskach

W dniu 22.07.2020r. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich rozpoczyna remont nawierzchni jezdni oraz chodnika zlokalizowanych w pasie drogi wojewódzkiej nr 898 - ul. 3 Maja w miejscowości Mościska na odcinku od ul. Estrady do ul. Sikorskiego.
W związku z tym wykonawca prac Inwest AG sp. zo.o. sp. k. wprowadza czasową zmianę w organizacji ruchu, polegającą na:

  • chodnik zostaje wyłączony odcinkowo z użytkowania a ruch pieszy zostaje przeniesiony na drugą stronę drogi tj. ciąg pieszo rowerowy i drogę rowerową,
  • na czas prac związanych z wymianą nawierzchni wprowadza się ruch jednokierunkowy z zachowaniem ruchu na kierunku z Warszawy do Izabelina. Pojazdy jadące od strony Izabelina będą kierowane ul. Sikorskiego do ul. Ekologicznej a następnie do ul. Estrady,
  • odcinek ul. Sikorskiego dla pojazdów jadących od strony gminy Stare Babice zostanie ograniczony do ruchu jednokierunkowego bez możliwości dojazdu do remontowanego odcinka ul. 3 Maja od strony gminy Stare Babice.

aktualizacja (22.07.2020 r.):

  • rozpoczęcie robót związanych z frezowaniem nawierzchni i związane z tym wprowadzenie objazdu zostało przesunięte na dzień 24.07.2020 r. 
  • zgodnie z umową zawarta pomiędzy Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich a wykonawcą prac Invest AG, termin zakończenia całości prac związanych z remontem jezdni, remontem nawierzchni chodnika, odtworzeniem oznakowania poziomego i przywróceniem stałej organizacji ruchu to 31.08.2020 r.
  • mapa objazdu

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.