Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Szkoła Rodzenia w Izabelinie

Szkoła Rodzenia w Izabelinie to cykl spotkań - merytorycznych, ćwiczeń i zajęć praktycznych. Podczas kursu, pod okiem specjalistów, przyszli rodzice przygotują się do porodu, pobytu w szpitalu i pielęgnacji swojego dziecka – dostaną swoistą instrukcję obsługi noworodka :) Rodzice będą mogli usystematyzować posiadaną już wiedzę, rozwiać swoje wątpliwości lub znaleźć odpowiedź na dręczące pytania a także uspokoić lęki. W ciepłej, serdecznej, miłej atmosferze, w małej grupie, spokojnie – bez codziennego pośpiechu i blisko domu Rodzice będą mogli przygotować się do nowego etapu życia.

W zajęciach szkoły rodzenia mogą bezpłatnie uczestniczyć mieszkanki gminy Izabeli wspólnie z bliską osobą – mężem, partnerem, mamą, przyjaciółką …..

Szkoła Rodzenia w Izabelinie funkcjonuje od 2007 roku. Od początku 2011 roku jest bezpłatna – całkowity koszt pokrywa Gmina Izabelin. Realizowana jest przez Gminny Ośrodek Zdrowia – SPZOZ w Izabelinie, w ramach Gminnego Programu Opieki nad Kobietą w Ciąży.

Szczegółowy program zajęć i inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie Szkoły Rodzenia: http://www.szkolarodzeniaizabelin.pl/

drukuj (Szkoła Rodzenia w Izabelinie)

    [treść archiwalna]
  • autor: Barbara Bacewicz-Borys, data: 2015-06-12

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.