Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Aktualności

Zalecenia i informacje dot. funkcjonowania gminy oraz powiatu

Menu główne

Aktualności

2020.07.07 "Mój pomysł na zbieranie deszczówki"

"Mój pomysł na zbieranie deszczówki"

W ostatnim konkursie Mieszkańcy mogli się pochwalić jak zbierają deszczówkę na swoich posesjach. Tym razem można przedstawić swój pomysł na jej zbieranie.

Chciałbyś wykonać drenaż, ogród deszczowy a może wbudować zbiornik retencyjny?

Opisz krótko swój pomysł, wykonaj ilustrację przedstawiającą to rozwiązanie i prześlij wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres: m.merchel@izabelin.pl w terminie 10 – 31 lipca br.

Najlepszych 20 pomysłów zostanie nagrodzonych 265 litrowymi beczkami do zbierania wód opadowych.
Więcej informacji pod poniższym linkiem: http://www.bip.izabelin.pl/container/dokumenty/przepisy/zarzadzenia/2020/180.2020.pdf
 

2020.07.03 Młodzi, zdolni, aktywni

W tym roku w naszej gminie ruszył nowy program wspierający finansowo uzdolnionych uczniów oraz młodych ludzi aktywnych i zaangażowanych społecznie, szczególnie w formie wolontariatu. 

2020.07.03 Kurs e-learningowy dla dzieci

Kurs e-learningowy dla dzieci

Pozyskaj dodatkową wiedzę, uzyskaj certyfikat  i wygraj hulajnogę!

PT KRUS w Błoniu  zachęca dzieci rolników w wieku 6 - 14 lat do udziału w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy”. Kurs w nowoczesnej formie przedstawia zagrożenia wypadkowe w gospodarstwie i uczy poprawnych zachowań podczas przebywania na terenie gospodarstwa. 

Kurs dostępny jest pod adresem prewencja.krus.gov.pl ,Po zrealizowaniu należy rozwiązać test, pobrać certyfikat ukończenia oraz formularz zgłoszeniowy i do dnia 30 września 2020 r przesłać na adres; hulajnoga@krus.gov.pl
 

2020.07.03 Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem w dniu 3 lipca 2020 r.

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem w dniu 3 lipca 2020 r.
 • Zjawisko: Burze z gradem
 • Stopień zagrożenia: 1
 • Obszar: powiat warszawski zachodni
 • Ważność: od godz. 05:56 dnia 03.07.2020 do godz. 19:00 dnia 03.07.2020
 • Przebieg: Obserwuje i prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.
 • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

2020.07.03 Sprawozdanie z działalności Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w czerwcu 2020 r.

Sprawozdanie z działalności Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w czerwcu 2020 r.

Tymczasowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w gminie Izabelin, który mieści się w Izabelinie C przy ul. 3 Maja 42 (parking obok Urzędu Gminy), odwiedziło w czerwcu br. 335 mieszkańców.

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.