Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Aktualności

Informacja o przywróceniu zasilania w Gminie Izabelin

informacja ikona

Zgodnie z wiadomością z godz. 6.30 uzyskaną od PGE Pruszków informujemy, że planowany czas przywrócenia zasilenia powinien nastąpić najpóźniej do godz. 9.45.

Aktualizacja komunikatu:
W związku z ostatnimi informacjami od PGE Pruszków informujemy, że w niektórych regionach zasilanie może zostać przywrócone w późnych godzinach nocnych.

Menu główne

Aktualności

2018.06.22 Petycja do Prezydent m.st Warszawy i Przewodniczącej Rady m.st. Warszawy w sprawie 2 lewoskrętów na skrzyżowaniu w Mościskach

Petycja Danuty Karczmarek - Sołtysa wsi Mościska oraz Ryszarda Haczeka - Zastępcy Członka Rady WTP do Prezydent m.st Warszawy i Przewodniczącej Rady m.st. Warszawy w sprawie lewoskrętów na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 898 w Mościskach z drogą Estrady w Warszawie. 

2018.06.22 Koncert inauguracyjny XIV Festiwalu Muzycznego "W Krainie Chopina"

W piątek 22 czerwca o godzinie 21.00, w kościele parafialnym p.w. Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach, odbędzie się koncert inauguracyjny na którym wystąpią: Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej, Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej, Dariusz Zimnicki – dyrygent.

2018.06.22 Mazowiecka Unia Światłowodowa

Gmina Izabelin w związku z przystąpieniem do projektu „Mazowiecka Unia Światłowodowa” realizowanego w ramach programu Operacyjnego Polska Cyfrowa przez operatora telekomunikacyjnego firmę Orange przesyła w załączeniu ankietę umożliwiającą Mieszkańcom gminy Izabelin zgłoszenie chęci podłączenia się do światłowodu oraz zapoznanie się z propozycją operatora. 

2018.06.22 Mamy pieniądze na kolejne inwestycje!

W dniu 11.06.2018 o godzinie 9.00 w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Zarząd Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Izabelin „Mokre Łąki” podpisał umowę na dofinansowanie projektu pn.: „Poprawa ochrony środowiska i jakości życia mieszkańców poprzez uregulowanie gospodarki wodno –ściekowej w aglomeracji Izabelin-Część II”

2018.06.22 Metropolia Warszawska 2.0 - nowe porozumienie o współpracy

Samorządy metropolii warszawskiej mówią jednym głosem w kontekście programowania środków UE dostępnych w polityce spójności Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2020+. Warszawa oraz sąsiadujące ze stolicą gminy i powiaty podpisały deklarację współpracy i intensywnie pracują nad wspólnym planem strategicznym.

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.