Menu główne
Menu
Kalendarium
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
dzień: 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
dzień: 14 | dzień: 15 | dzień: 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
dzień: 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
Reklama
Treść
HARMONOGRAMY I PŁATNOŚĆ NA I/2019
Harmonogramy na I/2019 są kontynuacją obecnych odbiorów świadczonych przez firmę BYŚ.
Zawiadamiamy jednocześnie iż trwa postępowanie przetargowe na odbiór i utylizację odpadów na rok 2019, w związku z powyższym należy się spodziewać, że stawka za odbiór odpadów wzrośnie.
Do czasu uchwalenia przez Radę Gminy nowej wysokości opłaty obowiązują stare stawki tj.
- mieszkańcy prowadzący segregację odpadów płacą 12 zł od osoby na miesiąc,
- mieszkańcy nie prowadzący selektywnej zbiórki – 24 zł od osoby na miesiąc.
W związku z możliwą zmianą stawki opłaty za odpady prosimy o regulowanie płatności miesięcznie – bez nadpłacania za przyszłe miesiące!!!
O zmianie zasad i stawek poinformujemy Państwa odrębnym pismem, przesłanym listem poleconym na adres korespondencyjny mieszkańca - wskazany w deklaracji.
W związku z zaistniałymi zmianami prosimy mieszkańców o wyrozumiałość.
Harmonogram Nr 1
LASKI ul. Brzozowa, Daszewskiego, Piaskowa, Południowa, Wieczorka, Sezamkowa, Cicha, Akacjowa, Jaworowa, Partyzantów, Klonowa, Wolffa, Pomidorowa, Cichowszczyzna, Łąkowa, Przeskok, Słoneczna, Przedszkolna, Klaudyńska, Podleśna, Pogodna, Ogrodowa, Trzech Sosen, Młodzieżowa, Pocztowa, Krótka, Zielona, Poznańska, Sokołowskiego, Leśniczówki,
MOŚCISKA ul. Sikorskiego, Postępu, Opaleń, Łąkowa, Wierzbowa, Białych Bzów, Chabrowa, Makowa, Jodłowa, Kwitnąca, Modrzewiowa, Rumiankowa, Żołędziowa
Harmonogram Nr 2
LASKI – ul. Kampinoska, Zaułek Kampinosu, Brukowa
IZABELIN B - Czarnieckiego, Małachowskiego, Bohaterów Kampinosu, Rzędziana, Ks.Jeremiego, Słowackiego, Ketlinga, Kmicica, Skrzetuskiego, J. Kazimierza, Kołłątaja, Sienkiewicza, Lubomirskiego, Charłampa, Anusi, Soroki, Podbipięty, Sobieskiego, Koniecpolskiego, Zamoyskiego, Wołodyjowskiego, Rocha Kowalskiego, Oleńki, Kordeckiego, Sapiehy, Mickiewicza, Zagłoby.
IZABELIN C – ul. Krasińskiego, Kościuszki, Prymasowska, Leśna Polana
Harmonogram Nr 3
MOŚCISKA, HORNÓWEK, LASKI, IZABELIN B, IZABELIN C, TRUSKAW - ul. 3 Maja
TRUSKAW – ul. Leśnej Polanki, Popiełuszki, Ptasińskiego, Działkowa, Przecinka
Harmonogram Nr 4
IZABELIN C – ul. Matejki, Chełmońskiego, Leśna, Poniatowskiego, Projektowana, Przyłuskiego,
Siemiradzkiego,Tetmajera, Słoneczna, Brzozowa, Piaskowa, Krótka, Al. Dębów, Grzybowa,
Świerkowa, Jałowcowa, Prądzyńskiego, Środkowa, Skrzyneckiego, Langiewicza, Rynkowa,
Końcowa, Paderewskiego, Sielanki, Chodkiewicza, Krzywickiego, Kuncewicza, Orła Białego, Planty, Początkowa,
Harmonogram Nr 5
HORNÓWEK – Fedorowicza, Jeżynowa, Kasztanowa, Bajkowa, Skrajna, Aneks, Sosnowa,
Piaskowa, Kampinoska, Kwadrat, Wrzosowa, Leśna, Wesoła, Boiskowa, Szkolna, Działkowa,
Zielona, Rolna, Polna, Zakątna, Banacha, Okocimska, Ogrodowa, Herbowa, Szczera, Wojska
Polskiego.
IZABELIN C ul. Zakątna, Kopernika, Sierakowska, Chłopickiego
SIERAKÓW – ul. Abrahama, Sieraków
Harmonogram Nr 6
HORNÓWEK – Kurowskiego, Sadowa, Pietkiewicza, Malinowa, Poziomkowa, Szyszkowa, Boczna,Próżna, Łączna, Lipowa, Lipkowska, I Poprzeczna, V Poprzeczna, VI Poprzeczna, VII Poprzeczna,VIII Poprzeczna, IX Poprzeczna, X Poprzeczna, XI Poprzeczna, XII Poprzeczna, XV Poprzeczna, XVII Poprzeczna, Urocza. Kasztanowa,
TRUSKAW – ul. Sarenki, Sory, Lipkowska, Parkowa, Mokre Łąki, Łabędzia, Południowa, Północna,
Bociania, Borzęcińska, Żurawia, Łosia, Lisia, Bobrowa, Olszowa, Falińskiego, Skibińskiego, Krucza, Pociecha, Truskaw Mały, Dzika, Krucza,
drukuj (HARMONOGRAMY I PŁATNOŚĆ NA I/2019)
HARMONOGRAM Nr 1
- [treść archiwalna]
HARMONOGRAM Nr 2
- [treść archiwalna]
HARMONOGRAM Nr 3
- [treść archiwalna]
HARMONOGRAM Nr 4
- [treść archiwalna]
HARMONOGRAM Nr 5
- [treść archiwalna]
HARMONOGRAM Nr 6
- [treść archiwalna]