Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Witam

Czy w te wakacje 2017 będzie w gmine dużur wakacyjny dla dzieci w wieku szkolnym ?? coś jak lato w mieście bądź półkolonie z opieką całodzienną dla dzieci ??

W tym momencie jedyne półkolonie w gmienie są w Sosnowej Szpilce za 550 zł tydz. Czyli rodzic pracujący musi wydać około 5000 zł za okres wakacyjny......

Dofinansowanie z gminy lub chociaż dyżur 2-3 tygodniowy byłby dużą pomocą dla rodzin gdzie rodzicę pracują a nie mają możliwości wykorzystania 2 miesięcy urlopu w okresie letnim.

Pozdrawim

P.


Szanowna Pani,

 

Informujemy, że tegoroczna Akcja lato w Gminie Izabelin organizowana jest przez Szkołę Podstawową w Hornówku  w dni robocze w terminach: 03-07 lipca, 10-14 lipca, 17-21 lipca.

W trakcie wypoczynku organizator zapewnia  wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, urozmaicone zajęcia, zabawy ruchowe, zajęcia sportowe, zajęcia edukacyjne w Kampinoskim Parku Narodowym, zajęcia artystyczne, wycieczki do kina, parku trampolin i na kręgle oraz  wiele innych atrakcji.

W ramach pełnego pobytu podczas półkolonii gwarantujemy opiekę w godzinach 8.00 – 16.30 i ubezpieczenie NNW.

Koszt tygodniowego pobytu dziecka wynosi 265 złotych i obejmuje wyżywienie (drugie śniadanie + obiad) oraz bilety wstępu i transport na basen i park trampolin.

Szczegóły dostępne są u organizatora: MOVE LIFE SPORT Łukasz Konarski pod numerem telefonu 503 604 864.

Informujemy, iż Centrum Kultury Izabelin także przygotowuje specjalne atrakcje dla dzieci i młodzieży na okres wakacji. Szczegółowy program wydarzeń zostanie podany do wiadomości w drugiej połowie czerwca 2017r.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Ryszard Haczek

Zastępca Wójta

drukuj ()

wstecz

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.