Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Szanowni Państwo,
 
uprzejmie proszę o informację ile środków zostanie przeznaczonych w roku 2020 na utwardzenie bezdroży w naszej gminie , po których codziennie jeździmy,  płacąc jedne z najwyższych w Polsce podatków , a ile środków zostało już wydanych,  a ile zaplanowanych na tzw. KONCEPCJĘ ZAGOSPODAROWANIA CENTRUM WSI IZABELIN C.
 
Pozdrawiam
T. P.


Szanowna Pani,

w odpowiedzi na przesłaną wiadomość mailową, pragnę Panią poinformować, że w projekcie budżetu gminy Izabelin na rok 2020 na realizację zadania polegającego na opracowaniu MPZP terenu wsi Izabelin C „Centrum” zabezpieczono środki w kwocie 35.000,00 zł.
Jednocześnie na realizację prac związanych z bieżącym utrzymaniem dróg gminnych o nawierzchni gruntowej i tłuczniowej, zaplanowano środki w łącznej wysokości 570.000,00 zł przeznaczonych na zakup i dostawę kruszywa; równanie, profilowanie i zagęszczenie nawierzchni dróg; ręczne i mechaniczne uzupełnienie ubytków oraz inne roboty ziemne związane z utrzymaniem dróg o nawierzchni gruntowej i tłuczniowej.

Mateusz Milej
Zastępca Kierownika Wydziału Środowiska
 

drukuj ()

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.