Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • wizualizacja wirusa

  Zalecenia i informacje dot. funkcjonowania gminy oraz powiatu

  2020.03.18

  Lista jest na bieżąco aktualizowana.

 • Bezpłatna psychologiczna pomoc online

  Bezpłatna pomoc psychologiczna online

  2020.04.01

  Uruchomiliśmy bezpłatną pomoc psychologiczną online dla mieszkańców gminy Izabelin. Porady odbywają się za pomocą wiadomości e-mail. Odpowiedzi na maile są już następnego dnia rano!

  Forma ta jest dostępna na czas obecnej sytuacji w kraju.

 • część pierwszej strony gazety

  Specjalne wydanie Listów do Sąsiada - wersja elektroniczna

  2020.04.01

  Od dzisiaj rozpoczynamy dystrybucję specjalnego wydania Listów do Sąsiada z informacjami potrzebnymi nas czas epidemii oraz żelu dezynfekującego.
  Do końca tygodnia każdy dom powinien otrzymać swój "pakiet".

  Przesyłki zostaną rozniesione w sposób "bezkontaktowy" przez zabezpieczonych wolontariuszy z sołectw oraz pracowników gminy. Po rozpakowaniu gazety i żelu prosimy o wyrzucenie folii i umycie rąk.
  Gmina zamówiła również maseczki, obecnie czekamy na ich (przedłużające się niestety) dostarczenie.

  Ogromne podziękowania dla zaangażowanych sołtysów, rad sołeckich, radnych gminnych, strażaków i pracowników GPWiK "Mokre Łąki"

 • Zwalczanie zgnilca amerykańskiego pszczół

  Zwalczanie zgnilca amerykańskiego pszczół

  2020.04.01

  Na terenie Warszawy stwierdzono wystąpienie zgnilca amerykańskiego pszczół i w związku z tym został wyznaczony obszar zapowietrzony wokół ogniska choroby, który obejmuje następujące miejscowości na terenie gminy Izabelin: Mościska, Laski, Izabelin C

  Na obszarze zapowietrzonym zakazuje się organizowania targów i wystaw z udziałem pszczół, a także przemieszczania rodzin pszczelich, pni pszczelich, a także produktów, sprzętu i narzędzi używanych do pracy w pszczelarstwie bez zezwolenia Powiatowego Lekarza Weterynarii.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki w dniach 1-2 kwietnia 2020 r.

  Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki w dniach 1-2 kwietnia 2020 r.

  2020.04.01
  • Zjawisko: Przymrozki
  • Stopień zagrożenia: 1
  • Obszar: powiat warszawski zachodni
  • Ważność: od godz. 06:46 dnia 01.04.2020 do godz. 08:00 dnia 02.04.2020
  • Przebieg: Prognozuje się spadek temperatury poniżej 0°C. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, a przy gruncie od -5°C do -2°C. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%
 • Wyniki konkursu ofert na realizację programu edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia pn. „Świadome rodzicielstwo - program edukacyjny dla przyszłych rodziców”

  2020.03.31
 • Kolejne kroki w walce z koronawirusem

  2020.03.31

  Rząd wprowadza kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary, czy plaże będą zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł. Oprócz tego zmieniamy zasady robienia zakupów w sklepach stacjonarnych i zawieszamy działalność salonów fryzjerskich, kosmetycznych i tatuaży. Co jeszcze się zmienia? Poniżej zamieszczamy treść informacji rządowej. Treść w oryginalnym formacie dostępna jest pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejne-kroki

 • #RatujBiznes – akcja na rzecz wsparcia przedsiębiorców w czasach epidemii

  #RatujBiznes – akcja na rzecz wsparcia przedsiębiorców w czasach epidemii

  2020.03.31

  #RatujBiznes to akcja informacyjna, której hubem jest strona internetowa www.rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes. Są na niej zamieszczone krótkie i jasne informacje w zakresie możliwości jakie daje przedsiębiorcom obecny (oraz przyszły, w zakresie proponowanych rozwiązań procedowanej obecnie tarczy antykryzysowej) stan prawny.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne - oblodzenie w dniach 30-31 marca 2020 r.

  Ostrzeżenie meteorologiczne - oblodzenie w dniach 30-31 marca 2020 r.

  2020.03.30
  • Zjawisko: Oblodzenie
  • Stopień zagrożenia: 1
  • Obszar: powiat warszawski zachodni
  • Ważność: od godz. 21:00 dnia 30.03.2020 do godz. 09:00 dnia 31.03.2020
  • Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna do -5°C, temperatura minimalna gruntu około -7°C.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%
 • Konkurs na najpiękniejszy ogród w Truskawiu

  Konkurs na najpiękniejszy ogród w Truskawiu

  2020.03.30

  Dwie kategorie:

  • ogród wiejski
  • ogród nowoczesny

  Termin zgłoszeń: do 30 kwietnia 2020 r.
  Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców we wszystkich kategoriach!

   

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.