Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Rekrutacja uzupełniająca do klasy I w Filii Szkoły Podstawowej nr 273 przy ul. Arkuszowej 202 (Warszawa - Mościska)

  2017.07.14
  Informujemy, że w Szkole Filialnej w Warszawie przy ul. Arkuszowej 202 cały czas trwa rekrutacja uzupełniająca do klasy I Szkoły Podstawowej.
 • Testy Systemu Wczesnego Ostrzegania i Alarmowania

  Testy Systemu Wczesnego Ostrzegania i Alarmowania

  2017.07.11
  Urząd Gminy Izabelin informuje, że w związku z pracami montażowymi Gminnego Systemu Wczesnego Ostrzegania i Alarmowania do końca lipca będą odbywały się testy próbne urządzeń – syren i megafonów.
 • 7. edycja Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego

  2017.07.11
  W dniu 20 sierpnia br. odbędzie się już 7. edycja Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego. Bieg, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych na terenie powiatu warszawskiego zachodniego. Biegacze tradycyjnie wystartują w Błoniu, a zakończą swoje zmagania sportowe na mecie w Borzęcinie Dużym.
 • XVIII konkurs Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

  2017.07.11
  Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz XVIII organizuje konkurs Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego.
 • Wyłączenie prądu 14 lipca 2017 r. (piątek) w Truskawiu

  2017.07.11
  ul. Leśnej Polanki
  w godz. 08.00 – 15.00
 • Drugie spotkanie w sprawie statutów sołectw

  2017.07.10
  Spotkanie odbędzie się 17 lipca 2017 r. o godz. 18:00 w sali koncertowej Centrum Kultury Izabelin.
 • Terminy składania wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego (500+), zasiłku rodzinnego i świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy 2017/2018 r.

  2017.07.07
  Informujemy, że wzory wniosków o świadczenie wychowawcze, zasiłki rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego, oraz załączniki do w/w wniosków ulegną zmianie. Projekt ustawy zmieniającej wzory wniosków jest obecnie w Sejmie, planowane zmiany mają wejść w życie od 1 sierpnia 2017 r. w związku z czym prosimy o nie wypełnianie i nie składanie wniosków na obecnych drukach.
 • Koncert XIII Festiwalu Muzycznego W Krainie Chopina w Laskach

  2017.07.07
  NIEDZIELA 9 LIPCA GODZINA 20.00 LASKI
  KOŚCIÓŁ P.W. MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ MEKSYKU
 • Zakończenie prac nad usuwaniem skutków awarii zasilania energetycznego w gminie Izabelin

  2017.07.06
  Urząd Gminy Izabelin informuje, iż w dniu 6 lipca około godziny 23.00 zasadniczo zostało zakończone usuwanie awarii wywołanych przez ubiegłotygodniową nawałnice. W dniu dzisiejszym przywrócono jeszcze pełne zasilanie na ulicy Sosnowej w Hornówku (w tym przepompownia) oraz naprawiono oświetlenie uliczne przy ul. Małachowskiego. Do wymiany jest uszkodzony transformator przy Sierakowskiej, ale wszyscy okoliczni Mieszkańcy - dzięki wczorajszej pracy zespołu PGE - mają zasilanie. Trwa usuwanie pozostałych skutków nawałnicy – zwalonych, złamanych czy grożących zawaleniem się drzew oraz gałęzi i konarów z pasa drogowego i działek prywatnych.
 • Komunikat UGI w sprawie awarii prądu – 5 lipca godz. 10.00

  2017.07.05
  Nadal trwa usuwanie przez PGE skutków nawałnicy z ubiegłego tygodnia.

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.