Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Zmiany zasad bezpieczeństwa od 4 maja - ruszą hotele, centra handlowe i rehabilitacja lecznicza

  Zmiany zasad bezpieczeństwa od 4 maja - ruszą hotele, centra handlowe i rehabilitacja lecznicza

  2020.04.29

  Informacja pochodzi ze strony https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejny-etap

  Wkraczamy w drugi zapowiadany etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Po majówce otwarte zostaną centra handlowe, sklepy budowlane będą czynne w weekendy, a hotele wznowią działalność. To jednak nie koniec. Osoby chore powrócą do rehabilitacji, a biblioteki i instytucje kultury będą stopniowo otwierane po konsultacjach z sanepidem. Wprowadzamy także zmiany w funkcjonowaniu przedszkoli i żłobków. Co jeszcze zmieni się po długim weekendzie majowym?

  Powrót do normalności został podzielony na etapy. Całkowite odmrożenie gospodarki i życia codziennego Polaków zależy od rozwoju epidemii w kraju. Stale obserwujemy sytuację epidemiczną, analizujemy dynamikę przyrostu zachorowań, a także monitorujemy wydolność służby zdrowia. Na tej podstawie podejmujemy decyzję.

  Właśnie dlatego 4 maja 2020 r. przyspieszamy niektóre zmiany.

 • XXIII Sesja Rady Gminy Izabelin 28.04 (wtorek), godz. 16.00

  XXIII Sesja Rady Gminy Izabelin 28.04 (wtorek), godz. 16.00

  2020.04.28

  28 kwietnia o godzinie 16.00 odbędzie się XXIII Sesja Rady Gminy Izabelin, transmisja na żywo jest dostępna pod adresem:
  https://esesja.tv/transmisje_z_obrad/733/rada-gminy-izabelin.htm

  Porządek obrad i projekty uchwał: 
  http://www.izabelin.esesja.pl/posiedzenie/f365a64e-49c8-4

  Wydarzenie na facebook'u:
  https://www.facebook.com/events/2593740517577135/

 • Niepodległa #MojaFlaga 2020

  Niepodległa #MojaFlaga 2020

  2020.04.28

  Na pewno masz ją gdzieś w domu. Jeśli nie - uszyj z materiału lub zrób z papieru. Nieważne, czy będzie duża, czy mała: najważniejsze, że Twoja. Wywieś flagę na majówkę! #mojaflaga

  Na przekór dzisiejszym wyzwaniom, o których w zeszłą majówkę nawet nam się nie śniło, podtrzymajmy ważną tradycję i wywieśmy flagę na święta majowe. Niech ta wiosna się nie tylko zazieleni, ale i zakwitnie na biało i czerwono!

  Podziel się zdjęciem swojej flagi w komentarzu na facebook'u, lub wrzuć na swój profil z oznaczeniem #mojaflaga. 

 • Mazowsze liderem w korzystaniu z usługi Twój e-PIT

  Mazowsze liderem w korzystaniu z usługi Twój e-PIT

  2020.04.24
  • Ponad pół miliona zeznań rocznych poprzez Twój e-PIT złożyli podatnicy z województwa mazowieckiego.
  • Urzędy skarbowe dokonały zwrotu dla ponad 350 tysięcy podatników.
  • Kwota zwrotów z podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) to ponad 500 milionów złotych.
 • Nie wypalaj traw - dbaj o bezpieczeństwo naszej Gminy!

  Nie wypalaj traw - dbaj o bezpieczeństwo naszej Gminy!

  2020.04.23

  Przypominamy o bezwzględnym zakazie wypalania traw, gdyż działania takie powodują niszczenie środowiska naturalnego i życia biologicznego oraz zagrażają bezpieczeństwu ludzi i mienia.  

  Pożar traw niszczy miejsca lęgowe wielu gatunków gnieżdżących się na ziemi i w krzewach ptaków. Płomienie niszczą miejsca bytowania zwierzyny i są przyczyną wymierania wielu pożytecznych gatunków. Bardzo często pożary traw przenoszą  się na sąsiadujące tereny, otaczające nas lasy, niszcząc bezpowrotnie cenne drzewostany. Niejednokrotnie w takich pożarach ludzie tracą dobytek całego życia. Bądźmy świadomi tego zagrożenia.

 • Postanowienie Nr 94/2020 Komisarza Wyborczego w Warszawie III z dnia 20 kwietnia 2020 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

  2020.04.22

  Obwodowe Komisje Wyborcze w Gminie Izabelin są wykazane w załącznikach od 127 do 131, na stronach 128 - 132.
  W dalszym ciągu można zgłaszać się do pracy w obwodowych komisjach wyborczych. Zgłoszenia przyjmowane są na zasadach podanych na stronie BIP z pominięciem granicznej daty zgłoszeń.

  Załączniki:

  1. Postanowienie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta RP.
  2. Sposób przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych
 • Nowa normalność: etapy znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19

  Od dzisiaj zaczyna się pierwszy etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. Zakaz wstępu do Kampinoski Park Narodowy zostaje odwołany!

  2020.04.20

  Nowe zasady w handlu i usługach, więcej osób jednorazowo zrobi zakupy w sklepie, otwarte lasy, rekreacja, starsza młodzież na ulicach bez dorosłych,liczba osób, które będą mogły uczestniczyć w mszy lub innym obrzędzie religijnym, będzie zależała od powierzchni świątyni.

  Zakaz wstępu do Kampinoski Park Narodowy zostaje odwołany. Otwarte zostają szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne i parkingi. W dalszym ciągu zamknięte pozostają ośrodki edukacyjne i obiekty infrastruktury turystycznej - polany rekreacyjne, place zabaw, urządzenia sportowe, miejsca odpoczynku i wiaty.

  Pamiętaj! Kampinoski Park Narodowy, podobnie jak inne parki narodowe, nie jest "zwykłym" parkiem czy lasem i jest udostępniany na innych zasadach niż parki miejskie lub lasy będące w zarządzie Lasów Państwowych.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki w dniach 18-21 kwietnia 2020 r.

  Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki w dniach 18-21 kwietnia 2020 r.

  2020.04.17
  • Zjawisko: Przymrozki
  • Stopień zagrożenia: 1
  • Obszar: powiat warszawski zachodni
  • Ważność: od godz. 01:00 dnia 18.04.2020 do godz. 07:00 dnia 21.04.2020
  • Przebieg: W nocy prognozuje się lokalnie spadek temperatury od -4°C do -1°C, a przy gruncie miejscami do -6°C. Temperatura maksymalna w dzień od 10°C do 13°C.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 95%

   

 • Tymczasowa zmiana lokalizacji przystanku "URZĄD GMINY 01"

  Tymczasowa zmiana lokalizacji przystanku "URZĄD GMINY 01"

  2020.04.17

  Z dniem 21 kwietnia 2020 r. wykonawca prac przy przebudowie ul. 3 Maja w Izabelinie C firma Fal Bruk, przystępuje do kolejnego etapu robót związanego z budową kanalizacji deszczowej w na odcinku od ul. Tetmajera do drogi wewnętrznej prowadzącej na teren jednostki wojskowej. W związku z powyższym zostanie tymczasowo zmieniona lokalizacja przystanku autobusowego "URZĄD GMINY 01", który na czas prowadzenia robót zostanie przeniesiony w rejon skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego. Tymczasowa lokalizacja przystanku będzie funkcjonować do 09.05.2020 r. O kolejnych zmianach w organizacji ruchu na ul. 3 Maja będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach.

  Pełna informacja: 
  https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2020/04/15/czasowa-zmiana-lokalizacji-przystanku-urzad-gminy-01-w-izabelinie/

 • Fundusze unijne a Koronawirus SARS-CoV-2

  2020.04.16

  W załączeniu przedstawiamy państwu informacje dla naszych mieszkańców i przedsiębiorców dotyczące m.in. dofinansowań unijnych:

  • wsparcia infrastruktury podmiotów zajmujących się zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem „COVID-19” oraz doposażeniu służb medycznych w niezbędny sprzęt ratujący zdrowie i życie ludzi zakażonych koronawirusem (działania infrastrukturalne i zakupowe)
  • niskooprocentowane pożyczki z POIR na płynność firm z sektora MŚP
  • wsparcie dla projektów B+R
  • dofinansowanie wynagrodzeń z funduszy unijnych

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.