Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Protokoły i uchwały z zebrań sołeckich

  2020.07.23

  Na BIP w zakładce Sołectwa (http://bip.izabelin.pl/p,82,solectwa) na stronach poszczególnych sołectw zostały opublikowane protokoły i uchwały z zebrań sołeckich: Izabelin C, Laski, Truskaw, Hornówek, Izabelin B.

 • Zamknięcie ul. 3 Maja w Izabelinie C - II etap prac od 30.07.2020 r.

  Zamknięcie ul. 3 Maja w Izabelinie C - II etap prac od 30.07.2020 r.

  2020.07.23

  W dniu 30.07.2020 r. planowane jest przystąpienie firmy Fal Bruk do drugiego etapu prac związanych z przebudową drogi powiatowej ul. 3 Maja w Izabelinie C i związane z tym zamknięcie dla ruchu odcinka drogi pomiędzy ul. Małachowskiego i ul. Szymanowskiego. Jednocześnie w tym samym dniu zostanie oddany do ruchu zamknięty do tej pory odcinek ul. 3 Maja pomiędzy ul. Tetmajera i ul. Sienkiewicza oraz przywrócona zostanie stała organizacja ruchu obowiązująca na ul. Krasińskiego.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem w dniu 20 lipca 2020 r.

  Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem w dniu 20 lipca 2020 r.

  2020.07.20
  • Zjawisko: Burze z gradem
  • Stopień zagrożenia: 1
  • Obszar: powiat warszawski zachodni
  • Ważność: od godz. 12:00 dnia 20.07.2020 do godz. 22:00 dnia 20.07.2020
  • Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%
 • Remont w Mościskach

  Remont w Mościskach

  2020.07.17

  W dniu 22.07.2020r. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich rozpoczyna remont nawierzchni jezdni oraz chodnika zlokalizowanych w pasie drogi wojewódzkiej nr 898 - ul. 3 Maja w miejscowości Mościska na odcinku od ul. Estrady do ul. Sikorskiego.
  W związku z tym wykonawca prac Inwest AG sp. zo.o. sp. k. wprowadza czasową zmianę w organizacji ruchu, polegającą na:

  • chodnik zostaje wyłączony odcinkowo z użytkowania a ruch pieszy zostaje przeniesiony na drugą stronę drogi tj. ciąg pieszo rowerowy i drogę rowerową,
  • na czas prac związanych z wymianą nawierzchni wprowadza się ruch jednokierunkowy z zachowaniem ruchu na kierunku z Warszawy do Izabelina. Pojazdy jadące od strony Izabelina będą kierowane ul. Sikorskiego do ul. Ekologicznej a następnie do ul. Estrady,
  • odcinek ul. Sikorskiego dla pojazdów jadących od strony gminy Stare Babice zostanie ograniczony do ruchu jednokierunkowego bez możliwości dojazdu do remontowanego odcinka ul. 3 Maja od strony gminy Stare Babice.
 • Akcja Krwiodawstawa w Izabelinie, 26 lipca godz. 9.00-12.30

  Akcja Krwiodawstwa w Izabelinie, 26 lipca godz. 9.00-12.30

  2020.07.17

  Nikomu nie trzeba uświadamiać, że w okresie wakacyjnym występują znaczne niedobory krwi, dlatego wszystkich tych, którym nieobojętny jest los innych ludzi prosimy o zgłoszenie się na najbliższą Akcję Krwiodawstwa, która odbędzie się 26 lipca 2020 roku (niedziela) w Izabelinie na parkingu przy siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Matejki 33 w godz. 9.00 - 12.30.

  Prosimy pamiętać o dokumencie tożsamości ze zdjęciem, numerem PESEL oraz adresem zamieszkania, a także o spożyciu lekkostrawnego posiłku. Zwracamy też uwagę na przestrzeganie reżimu sanitarnego i wytycznych MZ.

  Akcję organizuje Międzygminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „FLORIAN”.

 • -

  Poszukiwany wolontariusz - prowadzący zajęcia z języka angielskiego

  2020.07.16

  Kierownik Dziennego Domu Senior+ zaprasza do współpracy wszystkich chętnych wolontariuszy, którzy chcieliby wziąć czynny udział w budowaniu lokalnej społeczności
  i poprowadzić zajęcia z języka angielskiego przeznaczone dla seniorów z naszej gminy. Oferujemy współpracę w miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju zainteresowań
  i umiejętności pod okiem całego zespołu Dziennego Domu Senior+.

  Kontakt
  Ewa Przybysz tel: 22 5064758 (w godzinach 8:00 – 16:00)

   

 • Geneza Wizji Zero – światowej koncepcji strategii prewencyjnej

  Geneza Wizji Zero – światowej koncepcji strategii prewencyjnej

  2020.07.16

  Wizja Zero jest strategią prewencji w dziedzinie bezpieczeństwa pracy Międzynarodowego Stowarzyszenia Zabezpieczenia Społecznego – ISSA (ang. International Social Security Association), do którego Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego należy od 1991 roku. 

 • Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem w dniu 16 lipca 2020 r.

  Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem w dniu 16 lipca 2020 r.

  2020.07.16
  • Zjawisko: Burze z gradem
  • Stopień zagrożenia: 1
  • Obszar: powiat warszawski zachodni
  • Ważność: od godz. 14:00 dnia 16.07.2020 do godz. 23:00 dnia 16.07.2020
  • Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do
   40 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami grad.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%
 • Ankieta dotycząca potrzeb korzystania z e-usług oferowanych przez Gminę Izabelin

  Ankieta dotycząca potrzeb korzystania z e-usług oferowanych przez Gminę Izabelin

  2020.07.16

  Chcesz żeby nasz Urząd był bardziej przystępny internetowo? Wypełnij krótką, ośmiopytaniową ankietę, dzięki której będziemy mogli obrać kierunki naszego cyfrowego rozwoju dla oszczędności Twojego czasu.

  Ankieta dostępna jest pod adresem:
  euslugi.webankieta.pl

  Ankieta jest częścią wstępnej analizy potrzeb mieszkańców, przeprowadzana w ramach przygotowywania wniosku o dofinansowanie projektu pn. E-usługi dla Gminy Izabelin w ramach programu: „Informatyzacja administracji publicznej oraz instytucji i zasobów kultury na terenie Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego”. Konkurs RPMA.02.01.02-IP.01-14-106/2 w ramach Poddziałania 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT.

 • Kolejne środki zewnętrzne zasilą budżet naszej gminy!

  Kolejne środki zewnętrzne zasilą budżet naszej gminy!

  2020.07.15

  W ostatni poniedziałek w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Zastępca Wójta Michał Postek oraz Skarbnik Gminy Agnieszka Woźniak podpisali dwie umowy o dotacje z budżetu samorządu województwa mazowieckiego.

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.