Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«sierpień 2019»
PnWtŚrCzPtSbNd
dzień: 1234
56dzień: 7dzień: 8910dzień: 11
12dzień: 131415161718
1920212223dzień: 2425
2627282930dzień: 31

Reklama

 • pakiet czterech uchwał
 • ochrona danych banner

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Zalecenia i informacje dot. funkcjonowania gminy oraz powiatu

  #wspierajseniora

  2020.10.26
  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Izabelinie bierze udział w Solidarnościowym Korpusie Wsparcia Seniorów
  #wspierajseniora
  Seniorze! Masz więcej niż 70 lat i potrzebujesz wsparcia?
  1. Zadzwoń na infolinię: 22 505 11 11 i zgłoś decyzję o pozostaniu w domu dla własnego bezpieczeństwa.
  2. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i przydzieli pomoc.
  3. Razem pokonamy koronawirusa!
 • Płacisz podatki? Segregujesz śmieci? Jesteś rolnikiem? Weź udział w spisie rolnym! To taki sam obowiązek.

  Płacisz podatki? Segregujesz śmieci? Jesteś rolnikiem? Weź udział w spisie rolnym! To taki sam obowiązek.

  2020.10.26

  Udział w Powszechnym Spisie Rolnym jest bardzo ważnym obowiązkiem! To wymóg wynikający z ustawy, a za jego nieprzestrzeganie przewidziane są prawne i finansowe sankcje. Do udziału w spisie rolników powinna też przekonać świadomość odpowiedzialności za polskie rolnictwo. Dane spisowe posłużą przecież do wspierania rolników.

 • Dbajmy o estetykę naszej gminy

  Dbajmy o estetykę naszej gminy

  2020.10.26

  Ogromnym problemem, z którym od wielu lat walczą zarówno mieszkańcy, jak i urzędnicy jest problem odpadów (szczególnie zielonych) wystawianych z wielodniowym wyprzedzeniem.

 • Kampania antySMOG

  Kampania antySMOG

  2020.10.21

  Pod koniec miesiąca będą do wszystkich mieszkańców dostarczone ulotki w ramach kampanii walki ze SMOGiem. Pomimo dużej dotacji zakończymy rok 2020 posiadając ok. 500szt. pieców na paliwo stałe. To dużo i odczujemy to wszyscy boleśnie.

 • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych nieczynny w piątek 23 października

  Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych nieczynny w piątek 23 października

  2020.10.20

  W najbliższy piątek 23 października PSZOK będzie nieczynny. W zamian za to w sobotę godziny będą wydłużone od 8:00 do 16:00.

 • Twoja opaska - gminny program usług teleopiekuńczych

  Twoja opaska - gminny program usług teleopiekuńczych

  2020.10.16

  Od września na terenie naszej gminy funkcjonuje pilotażowy program usług teleopiekuńczych, którego odbiorcami są niesamodzielni, chorzy i niepełnosprawni mieszkańcy powyżej sześćdziesiątego roku życia.

 • Kwiaty za graty

  Kwiaty za graty

  2020.10.14

  Od 16 października 2020 każda osoba, która dostarczy do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny lub zużyte opony otrzyma niespodziankę.

 • Komunikat dot. Programu Ochrony Powietrza

  Komunikat dot. Programu Ochrony Powietrza

  2020.10.13

  Cel – poprawa jakości powietrza w regionie - ograniczenie pyłu PM10 o 44 proc., PM2,5 o 57 proc., benzo(a)pirenu aż o 69 proc., a ditlenku azotu o 27 proc.

  Główne narzędzia – sukcesywna wymiana lub likwidacja źródeł niskiej emisji tzw. kopciuchów, ich identyfikacja przez inwentaryzację oraz nowe nasadzenia zieleni.

 • Kontrole przydomowych kompostowników

  Kontrole przydomowych kompostowników

  2020.10.12

  Na terenie gminy Izabelin rozpocznie się kontrola nieruchomości, których właściciele zadeklarowali kompostowanie bioodpadów, celem weryfikacji faktycznego posiadania kompostownika i kompostowania w nim wszystkich bioodpadów. Kontrole przeprowadzać będą upoważnieni pracownicy Urzędu Gminy Izabelin.

 • Ruch zamknięty na ul. Jana Kazimierza

  Ruch zamknięty na ul. Jana Kazimierza

  2020.10.12

  W związku z pracami związanymi z budową odcinka kanalizacji sanitarnej na ul. Jana Kazimierza czasowo zostaje zamknięty na niej ruch. Otwarcie ww. odcinka jest zaplanowane na 13 października 2020

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.