Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

eSesja - Oprogramowanie dla nowoczesnej Rady Gminy, Miasta i Powiatu.

Pierwsze posiedzenie Rady Gminy Izabelin obsługiwane programem eSesja odbyło się 29 maja br.

Portal dla Mieszkańca http://izabelin.esesja.pl

Najważniejsze korzyści z eSesji:

  1. Oszczędność czasu - eSesja skraca czas niezbędny do przygotowania posiedzeń Rady, dystrybucji dokumentów wśród Radnych oraz systematyzuje posiedzenia. W przypadku Rad, gdzie Radni posiadają laptopy lub tablety, dodatkowo likwiduje koszty druku materiałów sesyjnych, gdyż pozwala na w pełni elektroniczną dystrybucję dokumentów.
  2. Obsługuje zarówno tablety, komputery stacjonarne oraz laptopy - System przygotowany w taki sposób, aby dostęp do niego możliwy był przez klasyczną przeglądarkę internetową. Dzięki temu eSesja jest niezależna od systemu operacyjnego i może działać na każdym komputerze i tablecie.
  3. Automatyzuje komunikację w Biurze Rady Gminy -  Biuro Rady zyskuje doskonałe narzędzie do przygotowywania porządków obrad, drukowania dokumentów sesyjnych, elektronicznego powiadamiania Radnych (za pośrednictwem maila i SMS).
  4. eSesja to innowacyjny i bardzo prosty w użytkowaniu system do głosowania - eSesja to również najbardziej korzystny na rynku system do obsługi głosowań. W niskiej cenie, Rada zyskuje kompleksowy system do zarządzania pracami, obiegu dokumentów, a także głosowania.
  5. Umożliwia błyskawiczny dostęp do informacji - Dostęp do danych zgromadzonych w systemie możliwy jest przez Internet. Dzięki temu Radni, urzędnicy czy mieszkańcy, mogą zapoznać się z dokumentami przygotowanymi przez Biuro Rady, przebywając nawet na wakacjach!
  6. Regularne aktualizacje w oparciu o potrzeby Rady - Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, dzięki czemu mamy pełną wiedzę na temat aktualnych potrzeb samorządów w zakresie informatyzacji. eSesja to program budowany dla samorządów przy udziale samorządów.

drukuj (eSesja - Oprogramowanie dla nowoczesnej Rady Gminy, Miasta i Powiatu.)

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer