Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«lipiec 2021»
PnWtŚrCzPtSbNd
1234
567891011
12131415161718
1920212223dzień: 2425
26dzień: 2728293031
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Reklama

  • pakiet czterech uchwał
  • ochrona danych banner

Treść

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin C
powiat warszawski-zachodni
województwo mazowieckie

Biuro Obsługi Mieszkańca
tel. 22 722 89 32
tel. 22 722 89 70

Sekretariat Wójta Gminy
tel. 22 722 89 30
izabelin@izabelin.pl

Godziny otwarcia Urzędu:
Poniedziałek 9.00 -18.00
Wtorek-Piątek 8.00 - 16.00

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

 

Zastępca Wójta Gminy
Michał Postek
m.postek@izabelin.pl

Sekretarz
Agata Bartoszewicz
a.bartoszewicz@izabelin.pl

Skarbnik
Agnieszka Woźniak
tel.: 22 722 89 65
a.wozniak@izabelin.pl

 

Wydział Architektury i Planowania Przestrzennego

Kierownik
Krzysztof Stańczyk
tel. 22 722 89 35
k.stanczyk@izabelin.pl

Joanna Skotnicka-Pergał
Główny specjalista ds. budownictwa i urbanistyki
tel. 22 722 89 36
j.skotnicka@izabelin.pl

Aneta Iwan
Główny specjalista ds. urbanistyki
tel. 22 722 89 36
a.iwan@izabelin.pl

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Kierownik
Maciej Patrycy
tel. 22 722 89 62
m.patrycy@izabelin.pl

Izabela Gołębiowska
Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami 
tel. 22 722 89 62
i.golebiowska@izabelin.pl

Joanna Poskoczym
Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
tel. 22 722 89 62
j.poskoczym@izabelin.pl

Wydział Rozwoju i Bieżącego Utrzymania

Kierownik
Jacek Kuźniewicz
tel. 22 722 89 68
j.kuzniewicz@izabelin.pl

Zastępca kierownika
Dominika Glonek
tel. 22 722 89 69
d.glonek@izabelin.pl 

Paulina Ożarowska
Inspektor ds. Rozwoju i Bieżącego Utrzymania
tel. 22 722 89 51
p.ozarowska@izabelin.pl 

Dominika Bugaj-Rutkowska
Podinspektor ds. inwestycji
tel. 22 722 89 51
d.bugaj-rutkowska@izabelin.pl

Michał Roczek
tel. 22 722 89 48
m.roczek@izabelin.pl 

Rafał Maj
tel. 22 722 89 48
r.maj@izabelin.pl

Szymon Kuzyk
Inspektor ds. zamówień publicznych
s.kuzyk@izabelin.pl
tel. 22 722 89 47

Marek Słoń
Inspektor ds. Zrównoważonej Mobilności 
tel. 22 722 89 47
m.slon@izabelin.pl

Wydział Efektywności Procesów i Narzędzi IT

Kierownik
Jarosław Kępkowicz
tel. 22 722 89 66 
j.kepkowicz@izabelin.pl 

Kamila Szpalerska
Główny specjalista ds. procesów i infrastruktury IT
tel. 22 722 89 66
k.szpalerska@izabelin.pl 

Anna Sztolcman-Karwacka
Inspektor ds. optymalizacji procesów
tel. 22 722 89 70
a.sztolcman@izabelin.pl

Zbigniew Mołodkiewicz 
tel. 22 722 89 50
informatyk@izabelin.pl 

Anna Sikorska
Podinspektor ds. wspierania procesów IT
tel. 22 722 89 50
a.sikorska@izabelin.pl

Wydział Ochrony Środowiska

Kierownik
Agnieszka Czarnecka
tel. 22 722 89 31
a.czarnecka@izabelin.pl 

Anna Madanowska
Inspektor ds. Ochrony Środowiska
tel. 22 722 89 31
a.madanowska@izabelin.pl

Dorota Michalak-Zaręba
Inspektor ds. Ochrony Środowiska
tel. 22 722 89 31
d.michalak@izabelin.pl

Marta Merchel
Główny specjalista ds. ochrony środowiska
tel. 22 722 86 24
m.merchel@izabelin.pl

Renata Galbarczyk-Pykało
Inspektor ds. Ochrony Środowiska
tel. 22 722 86 24
r.galbarczyk-pykalo@izabelin.pl

Anna Niedźwiedzka
Inspektor ds. ochrony środowiska
tel. 22 722 89 66
a.niedzwiedzka@izabelin.pl

Paweł Plichta
Podinspektor ds. ochrony powietrza
tel. 22 722 89 31
p.plichta@izabelin.pl

Wydział Komunikacji i Spraw Społecznych

Zastępca kierownika
Katarzyna Wojtak
tel. 22 722 89 46
k.wojtak@izabelin.pl 

Rafał Bieńkowski
Podinspektor ds. komunikacji i promocji
tel. 22 722 89 37
r.bienkowski@izabelin.pl

Marcin Dębowski
Podinspektor ds. komunikacji i promocji
tel. 22 722 89 37
m.debowski@izabelin.pl

Barbara Bacewicz-Borys
Główny Specjalista ds. społecznych
tel. 22 722 89 52
b.borys@izabelin.pl 

Klaudia Zawistowska
Podinspektor ds. społecznych
tel. 22 722 89 42
k.zawistowska@izabelin.pl 

Wydział Organizacyjny

Kierownik
Beata Pilaszek
tel. 22 722 89 34
b.pilaszek@izabelin.pl 

Zastępca kierownika
Paweł Dubaniewicz
tel. 22 722 89 77
p.dubaniewicz@izabelin.pl 

Biuro Obsługi Mieszkańca

Urszula Milej
tel. 22 722 89 32
u.milej@izabelin.pl

Sławomir Kurzepa
Inspektor ds. kancelaryjno-archiwalnych 
tel. 22 722 89 70
s.kurzepa@izabelin.pl 

Olga Łukasiewicz
Inspektor ds. kancelaryjno-archiwalnych 
tel. 22 722 89 70
o.lukasiewicz@izabelin.pl

Monika Zielińska
Inspektor ds. kancelaryjno-archiwalnych 
tel. 22 722 89 70
m.zielinska@izabelin.pl

Wydział Finansowy

Kierownik
Agnieszka Woźniak
tel. 22 722 89 65
a.wozniak@izabelin.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ 
Bożena Kurzydło
tel. 22 722 89 55
b.kurzydlo@izabelin.pl

Kamila Elmerych
Główny specjalista ds. księgowości budżetowej
tel. 22 722 89 55
k.elmerych@izabelin.pl

Joanna Lubańska
tel. 22 722 89 55
j.lubanska@izabelin.pl

Zofia Baranowska
Inspektor ds. księgowości
tel. 22 722 89 56
z.baranowska@izabelin.pl

Zastępca kierownika ds. Księgowości dochodów i windykacji
Małgorzata Sikorska
tel. 22 722 89 60
m.sikorska@izabelin.pl

Aneta Kadzińska
Główny Specjalista ds. wymiaru podatków i działalności gospodarczej
tel. 22 722 89 75
a.kadzinska@izabelin.pl

Marta Trocewicz
Inspektor ds. księgowości dochodów
tel. 22 722 89 61
m.trocewicz@izabelin.pl

Dorota Łuczak
tel. 22 722 89 76
d.luczak@izabelin.pl 

Wydział Spraw Obywatelskich

Kierownik
Dorota Kielak

tel. 22 722 89 39
d.kielak@izabelin.pl

Małgorzata Lewandowska
tel. 22 722 89 39
m.lewandowska@izabelin.pl 

Beata Bajszczak
Główny Specjalista
tel. 22 722 89 38
b.bajszczak@izabelin.pl 

Magdalena Wiśniewska
Inspektor ds. obywatelskich
tel. 22 722 89 38
magdalena.wisniewska@izabelin.pl

Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik
Dorota Kielak
tel. 22 722 89 39
d.kielak@izabelin.pl 

Zastępca kierownika
Małgorzata Lewandowska
tel. 22 722 89 39
m.lewandowska@izabelin.pl 

Referat Kadr

Małgorzata Lewandowska
Główny Specjalista ds. Kadr
tel. 22 722 89 71
malgorzata.lewandowska@izabelin.pl

Biuro Rady Gminy i Sołectw

Agnieszka Kostarz
Inspektor ds. Biura Rady Gminy i Sołectw
tel. 22 722 89 67

Katarzyna Stempkowska
Podinspektor ds. Biura Rady Gminy i Sołectw
tel. 22 722 89 67
k.stempkowska@izabelin.pl

Michał Filochowski
tel. 22 722 89 79
m.filochowski@izabelin.pl 

Stanowiska Samodzielne

Audyt I Kontrola Wewnętrzna 
Mariola Kłos
Główny Specjalista ds. Audytu i Kontroli Wewnętrznej
tel. 22 722 89 74
m.klos@izabelin.pl 

Zarządzanie Kryzysowe, Sprawy Obronne I Obrona Cywilna 
Piotr Rzeźnicki

tel. 22 722 89 59
p.rzeznicki@izabelin.pl

Koordynator Ds. Polityki Senioralnej, Osób Z Niepełnosprawnościami Oraz Kombatantów 
Maryla Łukasińska

tel. 502 131 900
m.lukasinska@izabelin.pl

Koordynator Ds. Organizacji Społecznych 
Waldemar Szatanek

tel. 22 722 89 78
w.szatanek@izabelin.pl

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.