Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Aktualności

ZMIANA TERMINU TRWANIA KONSULTACJI SPOŁECZNYCH PROJEKTU ZRÓWNOWAŻONEGO PLANU MOBILNOŚCI

ZARZĄDZENIE WÓJTA NR 82/2019

ZARZĄDZENIE WÓJTA NR 82/2019

w sprawie zmiany Zarządzenia Nr 75/2019 Wójta Gminy Izabelin z dnia 2 września 2019 r. 
w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu Zrównoważonego Planu Mobilności dla Gminy Izabelin.

Menu główne

Aktualności

2019.09.11 OGŁOSZENIE KONKURSU NA OPRACOWANIE KONCEPCJI PROJEKTOWEJ PRZEBUDOWY SKRZYŻOWANIA

OGŁOSZENIE KONKURSU NA OPRACOWANIE KONCEPCJI PROJEKTOWEJ PRZEBUDOWY SKRZYŻOWANIA

OGŁOSZENIE KONKURSU NA OPRACOWANIE KONCEPCJI PROJEKTOWEJ PRZEBUDOWY SKRZYŻOWANIA

DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 898

(UL. 3 MAJA W MOŚCISKACH)

Z DROGĄ POWIATOWĄ NR 5587 W

(UL. ESTRADY W WARSZAWIE)

2019.09.19 EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCÓW

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zaprasza do udziału w Europejskich Dniach Pracodawców, które odbędą się w dniach 14 – 25 października 2019 roku.

 

2019.09.19 Ostrzeżenie meteorologiczne - burze w dniach 19 i 20 września 2019r.

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze w dniach 19 i 20 września 2019r.
 • Zjawisko: Burze
 • Stopień zagrożenia: 1
 • Obszar: powiat warszawski zachodni
 • Ważność: od godz. 14:20 dnia 19.09.2019 do godz. 19:00 dnia 20.09.2019
 • Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 20 mm porywami wiatru do 75
  km/h.
 • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

2019.09.19 Konferencja podsumowująca projekt pn. "Strategia rozwoju i promocji marki lokalnej Misja Kampinos"

Konferencja podsumowująca projekt pn. "Strategia rozwoju i promocji marki lokalnej Misja Kampinos"

Stowarzyszenie "Między Wisłą a Kampinosem" serdecznie zaprasza 30 września br. o godz. 10:00 do Urzędu Gminy w Czosnowie na konferencję podsumowującą projekt pn. "Strategia rozwoju i promocji marki lokalnej Misja Kampinos”.
W trakcie spotkania zostanie przedstawiona strategia marki lokalnej Misja Kampinos oraz system identyfikacji wizualnej.

2019.09.19 Masz Głos – czyli bądź aktywny lokalnie!

Masz Głos – czyli bądź aktywny lokalnie!

Ruszyła kolejna edycja akcji Masz Głos – przedsięwzięcia, które pomaga zmieniać najbliższe otoczenie tak, aby mieszkańcom żyło się wygodniej, ciekawiej, łatwiej. Chcesz ścieżki rowerowej, lepiej oświetlonej drogi albo marzysz o warsztatach dla rodzin bądź czystszym powietrzu? Dołącz do akcji Masz Głos – rejestracja trwa przez cały wrzesień na stronie www.maszglos.pl. Udział jest bezpłatny, a zgłosić się może każdy – wystarczy zapał do działania na rzecz Twojej miejscowości. Najskuteczniejsi mogą zdobyć nagrodę Super Samorząd.

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie adresu e-mail (podanego w powyższym formularzu) oraz adresu IP przez Urząd Gminy Izabelin w celu realizacji subskrypcji „Newsletter”, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
konsultacje ZPM